Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Июнь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посилання



Для громадян, що змушені покинути свої оселі



Всеукраїнська науково-практична конференція та пленум Асоціації інфекціоністів Сумщини
Всеукраїнська науково-практична конференція  та пленум Асоціації інфекціоністів Сумщини  15-16 червня на базі Сумського державного університету проходить Всеукраїнська науково-практична конференція та пленум Асоціації інфекціоністів Сумщини «Інфекційні хвороби у практиці лікаря-інтерніста: сучасні аспекти». Захід організовано управлінням охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації, Асоціацією інфекціоністів Сумщини, фахівцями обласної інфекційної клінічної лікарні ім. З.Й. Красовицького та Сумським державним університетом. До участі у конференції запрошені лікарі різних спеціальностей: інфекціоністи, терапевти, педіатри, лікарі загальної практики-сімейної медицини, спеціалісти профілактичної медицини та науковці медичної (МОЗ і НАМН України) та немедичної галузей з Києва, Харкова, Львова, Луцька, Чернівців, Тернополя, Сум.

 

   Наукову конференцію відкрила заступник начальника управління охорони здоров’я Надія Лисенко. Вона привітала присутніх з прийдешнім святом – Днем медичного працівника. І відмітила, що в інфекційній службі області спостерігається тісний взаємозв’язок з науковцями та фахівцями санітарно-епідеміологічних установ. Адже їх зусилля спрямовані на профілактику інфекційних захворювань, забезпечення належного рівня надання спеціалізованої медичної допомоги. Наслідком такої взаємодії є ряд позитивних зрушень, що відмічаються в області вже тривалий час, – зазначила Надія Лисенко. Заступник начальника побажала всім міцного здоров’я та плідної роботи на конференції.

 

   З вітальним словом до учасників форуму звернувся голова Асоціації інфекціоністів Сумщини, завідувач кафедри інфекційних хвороб, д.мед.н., професор Микола Чемич. Основною метою нашого зібрання є вдосконалення діяльності галузі в діагностиці, лікуванні та профілактиці інфекційних хвороб, – підкреслив фахівець.

 

   Наукова конференція присвячена обговоренню шляхів розв’язання актуальних питань клінічної інфектології, особливостей перебігу інфекційних хвороб у сучасних умовах, труднощів діагностики і диференційної діагностика їх у дітей і дорослих; раціональному застосування нових противірусних, антибактерійних, імунотропних, дезінтоксикаційних та інших засобів; організації медичної допомоги інфекційних хворих; профілактиці та реабілітації при інфекційних хворобах; супровідних патологічних станів.

 

   У рамках форуму проводиться секція молодих вчених. У дні роботи конференції проходить спеціалізована виставка медикаментів, медичного обладнання та інформаційних матеріалів.