Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Июнь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіНарада-семінар «Імплементація міжнародних та вітчизняних рекомендацій у клінічну практику лікаря-інтерніста»

Нарада-семінар «Імплементація міжнародних та вітчизняних рекомендацій у клінічну практику лікаря-інтерніста»6 червня в обласному спеціалізованому диспансері радіаційного захисту населення відбувся семінар «Імплементація міжнародних та вітчизняних рекомендацій у клінічну практику лікаря-інтерніста» під керівництвом член-кореспондента НАМН України, професора Василя НЕТЯЖЕНКА, заступника начальника управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Надії ЛИСЕНКО, головного терапевта області Інесси САВЕНКО, головного кардіолога Ігоря МАРЦОВЕНКА та обласного невропатолога Володимира ДЖЕПИ. До участі в заході було запрошено лікарів загальної практики-сімейної медицини, терапевтів, кардіологів, невропатологів та ендокринологів.


   Зі вступним словом до присутніх звернулась Надія ЛИСЕНКО. Вона розповіла про ситуацію в області щодо кількості хворих з серцевою недостатністю, про роботу кардіодиспансеру, проблемні питання в терапевтичній галузі та побажала плідної праці на семінарі.


   Про аналіз надання невідкладної допомоги хворим з гострим коронарним синдромом та інсультами в Україні і нові підходи до персоналізованого вибору антитромбоцитарної та антикоагулянтної терапії поінформував професор Василь НЕТЯЖЕНКО.


   Окремо на семінарі обговорили питання локальних протоколів у практиці лікаря-терапевта, проаналізували надання ургентної медичної допомоги в Сумській області пацієнтам з гострим коронарним синдромом та інсультами.


   Також на нараді йшлося і про міжнародні рекомендації з надання медичної допомоги хворим з гострим коронарним синдромом.


   По закінченні семінару-наради лікарі отримали сертифікати.