Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Февраль 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіАпаратна нарада
Апаратна нарада29 лютого начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Сергій БУТЕНКО провів чергове засідання апаратної наради.

 

   Головним питанням порядку денного був розгляд стану харчування хворих у стаціонарах лікувально-профілактичних закладів області за 2015 рік. Про що доповіла обласний дієтолог Тамара Калашник.

 

   В області півтора року діє нова система харчування у лікувально-профілактичних закладах. Введено нові дієти та нові норми харчування хворих, відповідно до яких скорочено добові норми споживання хліба, картоплі та круп, – зазначила фахівець. У 2015 році залучено більше 1 млн. позабюджетних коштів на покращення харчування пацієнтів, – акцентувала Тамара Калашник. Що стосується кадрового забезпечення, то лікувальні заклади області лише на 28% укомплектовані дієтологами, – констатувала спеціаліст. У 2015 році на деяких харчоблоках було проведено ремонтні роботи. Належним чином ведеться інформаційно-роз’яснювальна кампанія – систематично проводяться виступи на радіо і телебаченні по здоровому харчуванню, – зазначила дієтолог.

 

   У Міністерстві охорони здоров’я України 22 лютого відбулася апаратна нарада, в якій взяв участь Сергій БУТЕНКО. На нараді він доповів про реформування екстреної медичної допомоги у нашому регіоні. Сумщина отримала високу оцінку від керівництва профільного Міністерства. Сподіваємося наші прагнення до удосконалення цієї служби дадуть позитивний результат і область отримає додаткові кошти на розвиток медичної галузі, – поінформував начальник управління.

 

   26 лютого у Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова пройшли традиційні "шалімовські читання” за участі заступника Міністра охорони здоров’я України Віктора ШАФРАНСЬКОГО. Захід відвідав головний хірург області Микола Кобилецький. На форумі обговорювалися питання необхідності регіоналізації хірургічної допомоги, надання кардіохірургічної допомоги, оперативні втручання, що виконуються пораненим у зоні проведення АТО, – повідомив головний фахівець. 

 

   Керівники лікувально-профілактичних закладів отримали ряд доручень від начальника управління. Сергій БУТЕНКО принагідно привітав усіх жінок-медиків з настанням весни та наближенням жіночого свята – 8 Березня, подякував за вагомий внесок у роботу галузі, побажав здоров’я, миру та злагоди у родинах.