Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Февраль 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіГромадська рада при управлінні охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації
Громадська рада при управлінні охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації17 лютого відбулися установчі збори Громадської ради при управлінні охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації.

 

   Згідно положення про раду було створено ініціативну групу. Учасники засідання одноголосно обрали головою Громадської ради лікаря і громадського активіста Віктора Казбана, який був ініціатором створення вказаного дорадчого органу. Також визначено заступників голови, секретаря та лічильну комісію ГР, затверджено регламент. 

 

   Громадська рада вирішила проводити свої збори щомісяця та за необхідності. 

 

   Довідково: Громадська рада при УОЗ ОДА є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, утвореним для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики. 

 

   Основними завданнями громадської ради є: сприяння реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами; здійснення громадського контролю за діяльністю органу; сприяння врахуванню органом громадської думки під час формування та реалізації державної політики; здійснення громадського контролю за врахуванням органом пропозицій та зауважень громадськості, забезпечення ним прозорості та відкритості своєї діяльності, доступу до публічної інформації, яка знаходиться у його володінні, а також дотриманням ним нормативно-правових актів, спрямованих на запобігання та протидію корупції.