Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Февраль 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіАпаратна нарада
Апаратна нарада15 лютого відбулося чергове засідання апаратної наради, яку провів начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Сергій БУТЕНКО.

 

   На розгляд засідання виносилося питання надання медичної допомоги хворим з відмороженнями, про що доповів обласний комбустіолог Валерій Бахмут. 

 

   В цілому, частота відморожень у Сумській області, як і по Україні, поступово зменшується. Існує прямий зв’язок з різким зниженням температури повітря і кількістю постраждалих, адже основний контингент з відмороженнями – люди з низьким соціальним статусом, – зазначив Валерій Бахмут. На Сумщині відмороження найчастіше бувають від холодного повітря. Постраждалі з відмороженнями І ступеня, а також до 80% ІІ ступеня відморожень до лікарів не звертаються або лікуються амбулаторно, – поінформував обласний спеціаліст. 

 

   З початку року 112 постраждалих з переохолодженнями звернулись за медичною допомогою, з них 82 госпіталізовано, 9 осіб померло. 

 

   Завдяки проведеній інформаційно-роз’яснювальній роботі немає запущених випадків відморожень, – констатував обласний комбустіолог.

 

   Начальник управління нагадав присутнім про те, що в області був перевищений епідпоріг захворюваності на ГРВІ та грип, виділено додаткові кошти на закупівлю медикаментів для хворих.

 

   Нещодавно з робочим візитом Сумщину відвідав заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор ШАФРАНСЬКИЙ. Високопосадовець проінспектував ряд медичних закладів області та був присутній на підсумковій колегії. Заступник Міністра був приємно вражений медичною службою Сумщини, – зазначив керівник управління.

 

   Важка ситуація склалася з фінансуванням медичної галузі. Обсяг субвенції з державного бюджету на 200 млн. гривень менше, ніж минулого року, – поінформував Сергій БУТЕНКО. Керівник закликав представників медичної спільноти з розумінням поставитися до ситуації з фінансовим забезпеченням.