Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Февраль 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
Архіви
Декабрь 2019 (2)
Ноябрь 2019 (23)
Октябрь 2019 (9)
Сентябрь 2019 (12)
Август 2019 (11)
Июль 2019 (29)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіТактика ведення хворих з миготливою аритмією
Тактика ведення хворих з миготливою аритмією9 лютого у бібліотечному корпусі СумДУ для кардіологів, терапевтів та лікарів загальної практики пройшов майстер-клас «Тактика ведення хворих з миготливою аритмією». Захід відбувся за ініціативи Асоціації аритмологів України, Робочої групи з порушень ритму серця Асоціації кардіологів України, ДУ «ННЦ «Інституту кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН та за сприяння управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації.

 

   Зі вступним словом до присутніх звернулась головний терапевт області Інесса Савенко, яка зауважила, що таке наукове зібрання проводиться з метою покращення якості надання медичної допомоги хворим із серцево-судинною патологією, підвищення рівня обізнаності лікарів з питань діагностики, лікування та профілактики кардіологічних захворювань. Вона подякувала співголові Асоціації аритмологів України, д.мед.н., професору Олегу Сичову та його колегам за проведення майстер-класу.

 

   2016 оголошено роком серця в Україні і в цьому ж році виповнюється десять років з початку проведення освітніх шкіл з аритмології, – зазначив у своєму виступі Олег Сичов. Професор ознайомив лікарів з тактикою ведення хворих з фібриляцією передсердь, проаналізував шляхи застосування та ефективність сучасних фармацевтичних препаратів, які застосовують у лікуванні фібриляції передсердь.

 

   У ході майстер-класу присутні заслухали лекції «Відновлення синусового ритму у хворих з фібриляцією передсердь» д.мед.н. Олега Іркіна, «Європейські рекомендації щодо застосування імплантованих пристроїв (ЕКС, ІКД, СРТ) у лікуванні аритмій і хронічної серцевої недостатності завідувача лабораторією Сергія Лизогуба.

 

   Майстер-клас пройшов на високому науковому рівні. Учасники наукового заходу отримали цінний досвід у лікуванні кардіологічних хвороб.

 

Тактика ведення хворих з миготливою аритмією