Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Январь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіЗасідання обласного штабу з питань профілактики ГРВІ та грипу
Засідання обласного штабу з питань профілактики ГРВІ та грипу11 січня в управлінні охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації відбулося засідання обласного штабу з питань профілактики ГРВІ та грипу. Провів зібрання керівник медичної галузі області Сергій БУТЕНКО. У засіданні взяли участь провідні фахівці управління охорони здоров’я, Головного управління Держсанепідслужби, обласних та міських лікувально-профілактичних закладів, обласної організації товариства Червоного Хреста і завідувач кафедри інфекційних хвороб СумДУ, доктор медичних наук, професор Микола Чемич. 

 

   Обговорювалися питання епідеміологічної ситуації, стану захворюваності, дотримання клінічних протоколів, забезпеченості лікувальних закладів противірусними препаратами та засобами індивідуального захисту. Головний інфекціоніст Ірина Троцька зазначила, що сезонний ріст захворюваності на гострі респіраторні інфекції продовжується, однак показники поки не перевищують епідпоріг в жодному місті чи районі області, крім Буринського. Найбільш уразлива група – хворі на цукровий діабет, ожиріння, серцево-судинні захворювання, хронічні обструктивні захворювання легень, вагітні жінки, діти до року, пацієнти, які приймають ацетилсаліцилову кислоту.

 

   У ході засідання відбулося активне обговорення ряду важливих питань. Запропоновано конкретні профілактичні заходи, розроблено відповідне рішення штабу із дорученнями для керівників медичних закладів. 

 

   Оскільки летальні випадки внаслідок ускладнень грипу сталися через пізнє звернення пацієнтів за медичною допомогою, лікарі вкотре наголошують: при появі перших ознак захворювання в жодному разі не займатися самолікуванням, а обов’язково звернутися до лікувального закладу та неухильно виконувати всі медичні призначення. У разі рекомендації лікарів, не відмовлятися від стаціонарного лікування.