Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Декабрь 2015    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви
Сентябрь 2019 (9)
Август 2019 (11)
Июль 2019 (29)
Июнь 2019 (22)
Май 2019 (12)
Апрель 2019 (25)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіЗасідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу  та ВІЛ-інфекції/СНІДу21 грудня у конференц-залі Сумської обласної державної адміністрації відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу за участі начальника управління охорони здоров’я Сергія БУТЕНКА. Засідання провела заступник голови Сумської ОДА Ірина КУПРЕЙЧИК. Серед присутніх – члени обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

 

   На засіданні обговорили стан інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань профілактики туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу серед учнівської і студентської молоді області та просвітницької роботи, спрямованої на формування стандартів позитивної поведінки і здорового способу життя.

 

   Заступник директора обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Поляченко підкреслила, що основним завданням діяльності служби є соціально-профілактична робота серед населення таких небезпечних захворювань як ВІЛ/СНІД та туберкульоз. Така робота проводиться разом із лікарями не лише в навчальних закладах, а й у пологових будинках, жіночих консультаціях, "Клініках, дружніх до молоді, у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, із неповнолітніми умовно засудженими – наголосила керівник центру.

 

   Представник департаменту освіти і науки відзвітувала про просвітницьку роботу в навчальних закладах Сумщини. З метою формування у дітей мотивації до здорового способу життя, планування сім’ї, безпечної поведінки налагоджена співпраця з громадськими організаціями, медичними закладами, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представниками внутрішніх органів. Освітяни разом з іншими службами проводять лекції, бесіди, диспути, факультативи, науково-практичні семінари, тренінги у форматі "рівний-рівному”, круглі столи, акції, розповсюджують буклети і пам’ятки інформаційно-профілактичного спрямування. У навчальних закладах області школярі вивчають предмет "Основи здоров’я, де діти знайомляться із особливостями анатомії, фізіології організму людини та питаннями профілактики захворювань, – поінформувала спеціаліст.

 

   По закінченню засідання було вирішено змінити склад обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, затвердити План засідань і План роботи обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016 рік та затвердити План дій з розбудови потенціалу системи надання послуг із ко-інфекції ТБ/ВІЛ.

 

   Присутні отримали ряд доручень від заступника голови облдержадміністрації.