Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Декабрь 2015    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіХірургічна науково-практична конференція
Хірургічна науково-практична конференція17 грудня, з метою підвищення рівня інформованості лікарів хірургічного профілю, в обласному клінічному онкологічному диспансері відбулася науково-практична конференція на тему «Роль мініінвазивних втручань у сучасній хірургії». До участі у роботі зібрання було запрошено хірургів, дитячих хірургів, торакальних, судинних хірургів, урологів, проктологів, онкохірургів, комбустіологів Сумщини.

 

   Конференцію відкрив кандидат медичних наук, доцент, головний хірург області Микола Кобилецький. Він привітав гостей наукового форуму та інформував присутніх про ХХІІІ з’їзд хірургів України, який відбувся 21-23 жовтня 2015 року у Києві. Захід проходив під керівництвом головного хірурга Міністерства охорони здоров’я України Олександра Усенка, за участі заступника Міністра охорони здоров’я Віктора Шафранського, представників Верховної Ради та секретаріату Президента України. Це перший з’їзд такого масштабу, – зазначив Микола Кобилецький. 

 

   Виступи більшості лікарів-хірургів науково-практичної конференції базувались на матеріалах Всеукраїнського конгресу. Учасники зібрання заслухали доповіді по мініінвазивних втручаннях в урології; проблемних питаннях ендокринної хірургії; лапароскопічній хірургії; актуальних питаннях хірургії дітей; судинній хірургії; проблемах ургентної хірургії та післяопераційних ускладнень; актуальних питаннях комбустіології та пластичної хірургії. 

 

   Присутні мали змогу ознайомитись із напрацюваннями обласних спеціалістів та переглянути відеоролики з новаціями у сучасній хірургії за матеріалами ХХІІІ з’їзду хірургів України.