Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Декабрь 2015    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви
Июль 2019 (12)
Июнь 2019 (22)
Май 2019 (12)
Апрель 2019 (25)
Март 2019 (25)
Февраль 2019 (17)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіСемінар про стан якості експертизи тимчасової непрацездатності
Семінар про стан якості експертизи  тимчасової непрацездатності15 грудня в обласній клінічній лікарні відбувся семінар за участю голів лікарсько-консультативних комісій закладів охорони здоров’я на тему «Стан якості експертизи тимчасової непрацездатності у закладах охорони здоров’я області, недоліки роботи ЛКК при направленні хворих на МСЕК». На захід були запрошені представники виконавчої дирекції Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, спеціалісти ОЦ МСЕ, голови ЛКК поліклінік медичної служби МВС України у Сумській області, медичної служби СБ України в Сумській області.

 

   Розпочали семінар з питань щодо поліпшення функціонування системи експертизи тимчасової непрацездатності у закладах охорони здоров’я області. Про недоліки роботи лікарсько-консультативних комісій при направленні хворих на МСЕК розповіла заступник головного лікаря обласної клінічної лікарні з експертизи тимчасової непрацездатності Наталія Мальована. Вона закликала присутніх звернути увагу на ряд питань, які є предметом звернень, сюди ж відноситься і період перебування хворих у стаціонарі. Фахівець охарактеризувала терміни, що необхідно зазначати в листках непрацездатності та як враховуються вихідні та святкові дні при нарахуванні виплат. На санаторно-курортне лікування будуть направлятися окремі групи пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату, цукрового діабету, післяопераційні та післяінфарктні хворі, – зазначила Наталія Мальована.

 

   Про недоліки та помилки при видачі та продовженні листків непрацездатності у закладах охорони здоров’я області поінформувала в.о. начальника відділу експертизи тимчасової непрацездатності Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Наталія Зарицька. За 9 місяців цього року проведено 68 планових та 47 позапланових перевірок. Підставою для такого контролю є звернення від керівників закладів, до яких надійшов листок непрацездатності співробітника, а діагноз викликає сумніви, – повідомила спеціаліст. Наше завдання – здійснити перевірку і виявити недоліки, якщо такі мають місце, – констатувала Наталія Зарицька.

 

   Наразі посилену увагу треба приділяти бійцям, які повернулися із зони проведення АТО, – акцентувала головний лікар обласного центру медико-соціальної експертизи Валентина П’янтківська. Станом на 1 грудня до ЛКК звернулось 163 особи, які перебували в зоні АТО, – додала керівник центру. Валентина П’янтківська була присутня на двох нарадах при МОЗ України, на яких йшлося про бійців АТО та постраждалих на Майдані. Вона наголосила на посиленому контролі над особами, які повернулися із зони проведення АТО та тими, хто отримав травми під час Революції Гідності. Підтримку учасників АТО здійснює Сумський обласний центр зайнятості, який надає юридичну допомогу, допомагає з працевлаштуванням. Він знаходиться за адресою: площа Незалежності, 3 (кабінети № 241 та № 243). Інформацію про цей центр, по можливості, треба надавати кожному постраждалому, – поінформувала головний лікар. 

 

   Тактику лікаря при підозрі на вживання хворим алкоголю та його вплив на отримання травми, методики визначення рівня алкоголю у крові та їх трактування у практиці роботи лікарів-травматологів та інших лікарів при зверненнях травмованих розповів заступник головного лікаря з медичної частини обласного наркологічного диспансеру Віктор Кирса. Він інформував присутніх про рівень етилового спирту у крові, який вважається допустимим і не заноситься до карти пацієнта.

 

   Учасники семінару обмінялися досвідом по організації та проведенню перевірок обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності в лікувально-профілактичних закладах області.