Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Ноябрь 2015    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіНавчально-тренувальне заняття з невідкладної допомоги
Навчально-тренувальне заняття з невідкладної допомоги4 листопада на базі обласного клінічного лікарсько-фізкультурного диспансеру пройшло чергове навчально-тренувальне заняття з невідкладної допомоги на догоспітальному етапі. На семінарі розглянули декілька тем: «Серцево-легенева реанімація із застосуванням дефібрилятора», «Допомога при анафілактичному шоці», «Види ран та кровотеч».

 

   Заняття провели лікар-викладач навчально-тренувального відділу обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Наталія Дерев’янчук та фельдшер Валентин Циганенко. Присутні теоретично і практично змогли ознайомитися з технікою проведення  дефібриляції, накладанням джгутів, пов’язок та шин при різних тілесних ушкодженнях.

 

 

   Навчання проведено для співробітників закладу, тренерів та медичних працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних товариств. Головний лікар диспансеру Валерій КРАВЕЦЬ подякував викладачам за заняття. Подібні заходи є вкрай важливими, у першу чергу, для тих, хто надаватиме допомогу на дошпитальному етапі, – зазначив керівник закладу.