Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Октябрь 2015    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіНавчально-тренувальне заняття
Навчально-тренувальне заняття27 жовтня в обласному клінічному лікарсько-фізкультурному диспансері відбулося навчально-тренувальне заняття з невідкладної допомоги на догоспітальному етапі на тему «Cерцево-легенева реанімація дорослих та особливості її проведення у дітей». Захід провели для співробітників закладу, тренерів та медичних працівників дитячих юнацьких спортивних шкіл та фізкультурних спортивних товариств.

 

   Заняття проводила лікар–викладач навчально-тренувального відділу обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Наталія Дерев’янчук. Учасниками заходу теоретично і практично відпрацьована техніка проведення серцево-легеневої реанімації.

 

   Головний лікар диспансеру Валерій КРАВЕЦЬ подякував викладачу за змістовне викладення матеріалу і зазначив, що аналогічні заняття віднині будуть проводитися у закладі щотижня, це допоможе підвищити професіоналізм медичних працівників і покращить якість надання медичної допомоги спортсменам під час проведення різноманітних спортивно-масових заходів.