Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Октябрь 2015    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіЯкщо людину не можна вилікувати, це не означає, що їй не можна допомогти

Якщо людину не можна вилікувати, це не означає,   що їй не можна допомогти  Такий девіз у хоспісного відділення Краснопільської ЦРЛ. Саме сюди 15 жовтня, у рамках проведення заходів до Всесвітнього дня хоспісної та паліативної допомоги, відбувся прес-тур за участю сумських журналістів.

 

   Організаторами поїздки виступили голова обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги» Любов Приходько та керівник громадської організації «Клуб «Шанс» Олексій Загребельний. До заходу долучилися фахівці міських та районних медичних закладів, які планують відкрити такі відділення на базі своїх лікарень. 


    Хоспісне відділення при Краснопільській ЦРЛ функціонує з липня 2012 року з метою надання медичної допомоги невиліковним хворим. Наразі, в закладі перебувають пацієнти, які потребують постійного догляду, знеболюючої терапії, харчування, психологічного та душевного комфорту. Більшість пацієнтів мають важкі онкологічні захворювання, - зазначив завідувач хоспісним відділенням Віктор Басов. Опікуються пацієнтами 18 кваліфікованих медичних працівників.

 

   На базі відділення є бібліотека, молитовний куточок, перукарня. Умови проживання пацієнтів наближені до домашніх. У палатах є телевізори, холодильники, душові кімнати. 

 

   Основний напрямок розвитку паліативної та хоспісної допомоги на Сумщині – створення обласного закладу, де б відбувалася підготовка професійних кадрів для хоспісних відділень і буде можливість отримати кваліфіковану юридичну допомогу, – підкреслила Любов Приходько. 

 

   Фахівець відзначила старанність та професіоналізм медичних працівників хоспісного відділення Краснопільської ЦРЛ та наголосила на важливості подібних заходів для розвитку паліативної допомоги у нашому регіоні.