Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Сентябрь 2015    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіАктуальні питання сімейного медсестринства
Актуальні питання сімейного медсестринства24 вересня у Сумському медичному коледжі провели обласну науково-практичну конференцію-тренінг для молодших медичних спеціалістів «Актуальні питання сімейного медсестринства». Конференція була організована управлінням охорони здоров’я і медичним коледжем із залученням фахівців тренувального центру комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

 

   Учасників зібрання привітала заступник начальника управління Світлана КРИВЦУН. Зростає роль медичних сестер у реформуванні медичної галузі, на них покладається все більше обов’язків. Саме тому молодші медичні спеціалісти повинні постійно займатися самоосвітою, - наголосила посадовець.

 

   Плідної роботи учасникам конференції побажав директор коледжу Олександр Кононов. Він розповів про ремонтні роботи в закладі для поліпшення умов перебування студентів і викладачів. Керівник зазначив, що медичний коледж рухається у ногу з часом і постійно впроваджує нові форми навчання.

 

   Про стратегію розвитку сестринства в області доповіла обласний позаштатний спеціаліст з медсестринства управління охорони здоров’я Олена Аніщенко-Ракитянська. Окремо фахівець зупинилася на підготовці атестаційних звітів.

 

   Завідуюча відділенням післядипломної освіти Сумського медичного коледжу Світлана Бабіна ознайомила присутніх із актуальними питаннями післядипломної освіти, зокрема особливостями навчання за індивідуальним графіком.

 

   Сучасні вимоги до сімейної та дільничної медичних сестер, організацію епідеміологічної і санітарно-освітньої роботи та багато інших цікавих змістовних доповідей прослухали учасники семінару. На заході фахівці мали можливість поспілкуватися, обмінятися практичним досвідом, підвищити кваліфікацію знань та вмінь. Адже головна мета зібрання – покращені якості та доступності медичної допомоги населенню області.