Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Сентябрь 2015    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви
Декабрь 2019 (2)
Ноябрь 2019 (23)
Октябрь 2019 (9)
Сентябрь 2019 (12)
Август 2019 (11)
Июль 2019 (29)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіЗасідання обласної перинатальної Ради
Засідання обласної перинатальної Ради23 вересня на базі Сумського обласного клінічного перинатального центру відбулося планове засідання обласної перинатальної Ради. Нараду провела заступник начальника управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Світлана КРИВЦУН.

 

   Cвітлана КРИВЦУН зупинилася на проблемних питаннях перинатальної допомоги в області. Посадовець звернула особливу увагу на реформування медичної галузі, яке триває в акушерській службі біля п’яти років. Заступник начальника наголосила на актуальності імунізації, у тому числі проти поліомієліту. Через складну ситуацію із державним забезпеченням вакцинами, лікар порекомендувала проводити роботу з батьками про альтернативний метод імунізації дітей комплексними вакцинами, які можна придбати в аптечній мережі власним коштом. Вакцина проти поліомієліту для проведення планової вакцинації надійде в Сумську область найближчими днями, - поінформувала Cвітлана КРИВЦУН.

 

   Із зауваженнями по оформленню документації до присутніх районних акушер-гінекологів звернулася головний лікар перинатального центру Марина Кузьоменська.

 

   Про виконання в області програми "Репродуктивне здоров’я нації на період до 2015 року” доповіла обласний лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку Жанна Гіленко. Оскільки програма працює вже восьмий рік, завдяки проведеній роботі, вдалося досягнути зниження рівня малюкової смертності, запальних захворювань серед підлітків, зменшення кількості абортів та частки вагітних з анемією. Важливим залишається питання формування у населення мотивації до здорового способу життя, втілення сучасних перинатальних технологій в родопомічних закладах області, –зазначила обласний спеціаліст.

 

   По завершенні основного етапу наради Cвітлана КРИВЦУН дала доручення присутнім провести у районах прес-конференції, брифінги з метою інформування населення про забезпечення вакцинами, їх якість, можливі ускладнення. Заступник начальника також наголосила на дотриманні вимог існуючої нормативної бази та локальних протоколів, які регламентують об’єм обстежень і надання акушерсько-гінекологічної допомоги. Посадовець запропонувала допомогу і співпрацю з управлінням охорони здоров’я у вирішенні будь-яких важливих питань. Адже головна мета - збереження життя і здоров’я жінок і дітей.