Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Сентябрь 2015    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіПідготовка закладів охорони здоров’я області до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років
Підготовка закладів охорони здоров’я області   до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років  3 вересня за участі начальника управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергія БУТЕНКА відбулося засідання колегії обласної державної адміністрації «Про підготовку закладів охорони здоров’я області до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років».

 

   Начальник управління прозвітував, що заклади охорони здоров'я області розпочали підготовку до нового осінньо-зимового періоду після закінчення попереднього. Проведено детальний аналіз того, як пройшов минулий опалювальний сезон, розроблено конкретні заходи та визначено основні напрямки роботи по забезпеченню якісного функціонування інженерних мереж та систем до реалізації яких залучено керівників підприємств, установ та громадськість.

 

   Щороку, під час формування бюджетного запиту, звертається увага на основні блоки питань: 

- приведення в належний стан покрівель, котелень, овочесховищ;
- перевірку та необхідний ремонт теплових мереж, систем тепловодопостачання, очисних споруд;
- своєчасні розрахунки за спожиті енергоносії, впровадження енергозберігаючих заходів (заміна вікон, котлів, насосів, утеплення будівель);
- забезпечення твердим паливом;
- заготівлю картоплі та овочів.
Для виконання запланованих завдань, у тому числі на вирішення проблемних питань по підготовці до зими на 2015 рік, у бюджетах усіх рівнів заплановано 17 млн. 633 тис. гривень, у тому числі 5 млн. 416 тис. гривень з обласного бюджету та 12 млн. 218 тис. гривень з бюджетів міст та районів області.

 

   Найбільше коштів заплановано для виконання ремонтних робіт у лікувальних закладах міст Суми, Конотоп, Ромни, Шостка, а також у закладах Конотопського, Сумського, Шосткинського районів. 

 

   З початку року проведено ремонтні роботи на загальну суму 9256,3 тис. гривень. 

 

   На сьогодні у лікувальних закладах області завершені роботи з промивки та гідравлічного випробування теплових мереж та систем; поточного обслуговування теплових пунктів, котлів та насосів. 

 

    Проведено ремонт покрівель у 9-ти закладах загальною площею 3490 квадратних метрів (77% від запланованого), замінено 1385 метрів (90%) трубопроводів систем опалення та водопостачання у 15 закладах, замінено 310 дерев’яних вікон на металопластикові. 

 

   З метою зменшення споживання природного газу продовжується робота по переведенню лікувальних закладів на альтернативні види палива.

 

    На газовому опаленні залишаються 162 заклади, у тому числі: 2 обласних лікувальних заклади, 5 центральних районних лікарень, 12 сільських дільничних лікарень, 65 амбулаторій, 78 фельдшерсько-акушерських та фельдшерських пунктів. 

 

   Протягом 2015 року на тверде паливо переведено 1 амбулаторію загальної практики – сімейної медицини та дообладнано твердопаливними котлами 1 амбулаторію та 1 фельдшерсько-акушерський пункт. До початку опалювального сезону планується перевести на тверде паливо 9 лікарняних амбулаторій, 5 фельдшерських та фельдшерсько-акушерських пунктів та інфекційне відділення Шосткинської ЦРЛ. 

 

   Для створення належних умов функціонування закладів охорони здоров’я взимку та дотримання температурного режиму згідно із санітарними нормами, основним є питання заготівлі вугілля та дров, так як більшість лікувальних установ опалюються твердим паливом.

 

   На опалювальний сезон 2015–2016 років необхідно заготовити 1108 тон вугілля та 9932 метрів кубічних дров. 

 

   Одним із актуальних питань по підготовці закладів галузі до роботи в осінньо-зимовий період є своєчасність розрахунків за спожиту теплову енергію та газ.

 

   Управлінням охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації здійснюється щотижневий моніторинг оплати за спожиті енергоносії.

 

   У цілому, заклади охорони здоров’я на 99% готові до початку опалювального сезону.