Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Июль 2015    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіСімнадцятий випуск медичного інституту
Сімнадцятий випуск медичного інституту30 червня відбувся сімнадцятий випуск студентів медичного інституту Сумського державного університету. На урочистості, які проходили в Академічному театрі драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна, завітали начальник управління охорони здоров’я Сергій Бутенко, директор медінституту Владислав Сміянов та багато інших поважних гостей.

 

   Вітаю випускників із успішним завершенням навчання, отриманням дипломів та початком самостійного життя, - зазначив Сергій Бутенко. Навчання в медичному інституті – лише перша сходинка вашої професійної кар’єри. Медичні заклади Сумщини з нетерпінням очікують на молодих, енергійних, професійних лікарів, справжніх патріотів і свідомих громадян. Попереду кропітка щодення праця задля збереження і зміцнення здоров’я населення, - наголосив начальник управління.

 

   На початку свята кращих студентів-медиків нагородили червоними дипломами та різноманітними нагородами за активну участь у спортивному, мистецькому та громадському житті вузу. Далі студенти вісімнадцяти груп піднімалися на сцену для отримання дипломів. Талановиті майбутні лікарі порадували присутніх своїм чарівним співом.

 

   Довідково.

   Медичний факультет із підготовки фахівців зі спеціальності "Лікувальна справа” був відкритий наказом ректора Сумського фізико-технологічного інституту від 15.06.1992 року. 

 

   У 1992 році з 540 абітурієнтів, які подали заяви, 150 витримали конкурс і здійснили свою мрію – стали першими студентами медичного факультету. Крім того, на перший курс першого набору було прийнято 70 студентів із країн далекого зарубіжжя. 

 

   У складі медичного інституту на сьогоднішній день налічується 16 кафедр, які очолюють доктори наук та професори. Медичний інститут сьогодні є домівкою не лише для українців, а й для іноземних студентів із 52 країн світу.

 

   2015 року заклад випускає 270 студентів. Серед них 138 – українських лікарів – спеціалістів (9 отримали червоний диплом) та 132 іноземців (2 мають червоний диплом). 

 

   До лікувально-профілактичних установ Сумської області розподілено 74 випускників-бюджетників, переважна більшість з яких будуть задіяні в якості сімейних лікарів. Мешканці інших регіонів працюватимуть у медичних закладах Івано-Франківської, Вінницької, Чернігівської та інших областей.