Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Июнь 2015    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселі"Своя правда. Про донорство крові та про розвиток донорського руху"
"Своя правда. Про донорство крові та про розвиток донорського руху"Саме такою була тема прямого ефіру на обласному телебаченні, де лікарі, посадовці і представники громадськості обговорювали проблеми і шляхи розвитку донорського руху.

 

 

   Сумщина – одна із найактивніших областей по донорству: серед 107 Заслужених донорів в Україні 27 – сумчани, - наголосив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Бутенко. Наші донори мають дієву підтримку від місцевої влади у вигляді 25% знижки по оплаті за житлово-комунальні послуги, газ та електроенергію Почесним донорам України, а також безкоштовного проїзду у транспорті комунальної форми власності у м. Суми, - підкреслив посадовець.

 

 

   Учасники ефіру зазначили переваги приватності центру служби крові: оснащення сучасним дороговартісним обладнанням, комфортні умови перебування для персоналу і донорів, відсутність браку крові. Єдиною проблемою на сьогодні залишається зависока вартість крові та її компонентів для населення. Аби покрити ці витрати для пацієнтів нашого регіону, необхідно близько 500 тисяч гривень щорічно. Представники влади добре знають про цю проблему і докладають усіх зусиль для її вирішення.  

 

   Директор ТОВ "Сумський обласний центр служби крові” Наталія Трофименко анонсувала, що через декілька місяців у закладі буде проведено капітальний ремонт, збільшиться кількість місць для забору крові, що дозволить максимально скоротити час на обстеження донорів і донацію. Також найближчим часом планується створити пересувні станції забору крові.

 

   Голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я Ганна Богданова, яка, до речі, є кадровим донором, запропонувала мешканцям області активно долучитися до безкоштовного донорського руху для того, щоб здешевити вартість препаратів крові для людей, які їх потребують. 

 

 

   Наприкінці телепередачі голова обласної організації Товариства Червоного Хреста України Ігор Шаповал запропонував організувати день донора для працівників обласної державної адміністрації задля популяризації донорського руху на Сумщині.

 

 

   Довідково: служба крові в області представлена центром служби крові і сімома відділеннями трансфузіології у центральних районних лікарнях. Медичні заклади області повністю забезпечені кров’ю та її компонентами.