Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Июнь 2015    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіУкраїна – понад усе!

Україна – понад усе!Саме під таким гаслом 10 червня студенти і викладачі Лебединського медичного училища провели розважально-культурний захід патріотичного спрямування. На свято завітав і колишній випускник училища начальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Сергій Бутенко.

 

   "Україна понад усе!” Сьогодні це - найважливіші, найтепліші і найцінніші слова. І мені приємно знати, що ви, молодь – майбутнє нашої волелюбної держави - сповідуєте це. І думками і серцем - ви з Україною. Гостро розуміючи необхідність збереження нашої країни, слави, надбання культури українського народу, ви прагнете не тільки все це зберегти, але і нести його у майбутнє. Маючи в арсеналі таку молодь, підтверджується впевненість у тому, що Україна буде жити, що вона непереможна. Я гордий, що нашу медичну громадськість поповнює така талановита і патріотично налаштована молодь, - наголосив у своєму зверненні до студентів Сергій Бутенко.

 

   На свято були запрошені почесні гості: міський голова м. Лебедин Анатолій Троян, головний лікар центральної районної лікарні імені К.О.Зільберніка Владислав Шепіль, керівник Лебединського багатопрофільного дитячого санаторію Віктор Рева, приватний підприємець Сергій Лук'яненко.

 

   Захід передбачав дводенний туристичний похід студентів і викладачів училища. Свято розпочалося змістовною концертною програмою. Майбутні медики презентували по черзі свої команди українськими віршами, піснями, танцювальними номерами, флеш-мобом і власноруч виготовленим прапором. До речі, обовязковою умовою перебування на святі була наявність вишиванки. Другим етапом походу стала складна спортивна естафета. Далі на стомлених, але щасливих юнаків і дівчат, чекала польова каша у наметовому містечку. Конкурс "Русалоньки, бардівської пісні, ранкова кава, спортивна зарядка - це неповний перелік розваг, які творчі викладачі медучилища підготували для студентства.

 

   Начальник управління був приємно вражений організацією масштабного дійства. Сергій Бутенко подякував директору медичного училища Олександру Удодіку за запал і невтомність у навчанні та вихованні майбутніх медиків і патріотів, справжніх громадян України.