Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Май 2015    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселі"Дії населення у надзвичайних ситуаціях"
"Дії населення у надзвичайних ситуаціях"15 травня в Управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області відбувся брифінг щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях, у тому числі спричинених терористичними актами. Захід проходив за участі заступника начальника управління Сергія Надточеєва, завідувача навчально-тренувального відділу Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Оксани Скрипченко та лікаря-інструктора відділу Наталії Дерев’янчук.

 

   "Завдяки умілим та чітким діям населення під час виникнення надзвичайних ситуацій можна запобігти зайвим людським жертвам і втратам”, -наголосив Сергій Надточеєв. Головну увагу посадовець зосередив на діях по збереженню життя внаслідок подій, які сталися на відкритій місцевості та в громадському транспорті.

 

 

   Фахівці Сумського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф продемонстрували присутнім методи надання домедичної допомоги постраждалим під час надзвичайних подій та тематичні відеоматеріали.

 

 

   Лікарі підкреслили, що дані заходи складаються із чотирьох кроків: огляд місця пригоди та визначення його безпечності, перевірка ознак життя (свідомість, наявність дихання, пульс), виклик бригади швидкої медичної допомоги за телефоном "103” і проведення реанімаційних та інших необхідних заходів.

 

 

   Головне у випадку надзвичайної події бути обережним, зберігати спокій, діяти виважено і чітко, по можливості та наявності необхідних знань і навичок надати домедичну допомогу постраждалим. Кожен повинен знати номери екстреного виклику: 101,102,103,104 та вчасно інформувати відповідні служби.

 

    Пам’ятайте: правильні та своєчасні дії допоможуть зберегти життя людей.