Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Март 2015    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіСелекторна нарада МОЗ України з питання протидії туберкульозу

Селекторна нарада МОЗ України з питання протидії туберкульозуНещодавно, в рамках заходів, присвячених місячнику боротьби з туберкульозом в Україні, фахівцями Державної установи "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України” проведена телекомунаційна селекторна нарада, на якій обговорювалися досить важливі медико-соціальні питання боротьби з туберкульозом. У нараді взяли участь керівники обласних управлінь охорони здоров’я, головні лікарі обласних протитуберкульозних лікувальних закладів, лікарі-фтизіатри, лікарі загальної практики сімейної медицини.


   На Сумщині захід відбувся в обласному клінічному протитуберкульозному диспансері за участі начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергія Бутенка, головного лікаря СОПТД Леоніда Бондаренка, головного лікаря обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом Володимира Бутенка та керівників структурних підрозділів протитуберкульозного диспансеру.


   У ході селекторної наради висвітлено проблемні питання впровадження системи моніторингу та оцінки протитуберкульозних заходів у лікувальних протитуберкульозних закладах України, досягнення у впровадженні реєстру пацієнтів, хворих на туберкульоз. Презентовано амбулаторну модель протитуберкульозної допомоги у Дніпропетровській області. Розглянуто питання про стан виконання Загальнодержавної цільової медико-соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз у Львівській та Закарпатській областях у 2014 році.