Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Март 2015    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіАпаратна нарада

Апаратна нарада23 лютого 2015 року в управлінні охорони здоров'я Сумської обласної державної адміністрації відбулась апаратна нарада під керівництвом виконуючого обов'язки начальника управління охорони здоров'я Надія Лисенко, де розглядалось питання про стан роботи із зверненнями громадян до Сумського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення. 


   Доповідачем виступила Тетяна Вітюк - головний лікар Сумського спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення, яка розповіла про забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення. 


   У диспансері створено комісію з питань розгляду звернень громадян, яка діє відповідно до положення. Головним лікарем особисто контролюється питання розгляду звернень та проводиться особистий прийом заявників,  які підпадають під пільгову категорію громадян. 


   Адміністрація закладу забезпечує кваліфікований, об'єктивний і своєчасний розгляд звернень, оперативно вирішує порушені питання у межах своєї компетенції, задовільняє законні вимоги заявників та надає відповіді у встановлені чинним законодавством терміни. 


   За 2014 рік у диспансері зареєстровано 410 звернень громадян, що на 7,5% менше ніж у минулому році. На особистому прийомі до адміністрації СОСДРЗН було 404 особи. 


   Результати аналізу звернень за характером основних питань свідчать, що структура звернень протягом останніх років лишається незмінною:

- 67,8% (274 особи) - з приводу надання медичної допомоги в стаціонарних відділеннях, надання консультативної допомоги;

- 7,4% (30 осіб) - кадрові питання;

- 6,7% (27 осіб) - прийом працівників диспансеру;

- 18,1% (73 особи) - прийом громадян з інших питань. 


   За результатами розгляду звернень позитивно вирішено 58,2% питань, піднятих на особистому прийомі у головного лікаря, 41,7% - надано роз'яснення. 


   З метою запобігання скарг та звернень громадян спеціалістами диспансеру проводяться зустрічі з хворими для надання роз'яснень з актуальних питань медико-соціального захисту, профілактиці захворювань, здоровому способу життя. 


   На завершення апаратної наради Надія Лисенко висловила подяку за плідну роботу головних лікарів Сумського обласного наркологічного диспансеру Крупку Олексію, Сумського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Копєйці Михайлу та обласного бюро судово-медичної експертизи Генсицькому Борису.