Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Март 2015    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіСтан організації та надання медичної допомоги дітям та жінкам області за підсумками 2014 року

Стан організації та надання медичної допомоги дітям та жінкам області за підсумками 2014 року18 лютого 2015 року на базі КУ "Сумська обласна дитяча клінічна лікарня" відбулася обласна підсумкова акушерсько-педіатрична нарада "Стан організації та надання медичної допомоги дітям та жінкам області за підсумками 2014 року". 


   Зі вступним словом до присутніх звернулася Кривцун С.І. - заступник начальника управління охорони здоров'я, підвівши підсумки роботи акушерсько-педіатричної  служби області в 2014 році. У своїй доповіді вона акцентувала увагу на проведенні в області регіоналізації перинатальної допомоги, основних проблемних питаннях по наданню медичної допомоги матерям та дітям. Окремо зупинилась на питаннях побічної дії лікарських засобів. Світлана Кривцун вручила сертифікати про присвоєння статусу "Клініка, дружня до молоді" Сумській обласній дитячій клінічній лікарні Святої Зінаїди, Охтирській та Тростянецькій центральним районним лікарням, а також сертифікат на присвоєння звання "Лікарня, доброзичлива до дитини" Охтирській центральній районній лікарні. 


   Головний акушер - геніколог області Краснокутська В.В. доповіла про проблемні питання організації надання допомоги жінкам при акушерських кровотечах в області та  висвітила тему комплексної медичної допомоги при небажаній вагітності. На проблемах надання допомоги новонародженим за підсумками роботи 2014 року та про Катамнез доповіла Юсюк Л.А. - головний неонатолог. 


    Тему організації та плануванні імунопрофілактики за підсумками роботи 2014 року підвела Тищенко В.В. - начальник управління організації Держепіднагляду головного управління Держепідслужба у Сумській області. 

 

   За підсумсками наради, заступник начальника управління охорони здоров'я Кривцун С.І. дала відповідні доручення фахівцям, з метою уникнення недоліків, в наданні медичної допомоги матерям та дітям.