Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Сентябрь 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви
Июль 2018 (11)
Июнь 2018 (20)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (26)
Март 2018 (37)
Февраль 2018 (24)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіСемінар – тренінг: “Принципи дружнього підходу при наданні медичної допомоги підліткам та молоді”

Семінар – тренінг: “Принципи дружнього підходу  при наданні медичної допомоги підліткам та молоді”В період з 15 по 19 вересня включно, в Сумах, на базі "Клініки, дружньої для молоді” проходить 5-денний семінар-тренінг "Принципи дружнього підходу при наданні медичної допомоги підліткам та молоді”. В роботі семінару беруть участь лікарі-педіатри, гінекологи, психологи,  сімейні лікарі, працівники "Клінік, дружніх до молоді”  з районів області. Семінар проводиться з ініціативи керівництва управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації та фахівців Центру медико-психологічної та соціально- реабілітаційної допомоги Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит”  (м.Київ) Міністерства охорони здоров’я України.

 

Із вступним словом перед учасниками семінару  виступили головний педіатр області Наталія Спічакова, керівник Сумської міської клінічної лікарні ім.Святої Зінаїди Олександр Ємець, обласний лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку Жанна Гіленко,  завідуюча Сумської міської "Клініки, дружньої до молоді” Владлена Концевич, а також представники клініки "Охматдит”  - завідуюча організаційно-методичним моніторинговим центром Лідія Романенко та завідуюча медико-психологічної та соціально-реабілітаційної допомоги центру, національний тренер дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні з питань розвитку "Клініки, дружньої до молоді” Олена Анопрієнко. 


Виступаючі відмітили активну діяльність "Клініки, дружньої до молоді” в м.Суми та в інших містах області. Саме  позитивні  результати  закладу за  останні роки були відмічені і представниками центру "Охматдит”. Семінар-тренінг, за словами представника центру "Охматдит” Лідії Романенко, дасть змогу присутнім лікарям, які постійно спілкуються з підлітками та молоддю, глибше зрозуміти психологічні та фізіологічні проблеми  молодого покоління, спрямувати  свідомість підлітків на позитивне сприйняття  і адекватні  дії в соціальному середовищі, уникаючи негативних впливів, в першу чергу  алкоголю, тютюну та наркотичних речовин. І звичайно, усвідомлена, сексуальна поведінка молоді, розпізнавання ранньої фертильності та використання методів контрацепції відповідно до періодів життя.

  

Семінар-тренінг в "Клініці, дружній до молоді” в Сумах, стане традиційним, адже підготувати підлітків до самостійного життя, вберегти від негативного впливу суспільства - обов’язок не тільки батьків, педагогів, але й медиків, які стоять на сторожі життя і здоров’я  підростаючого покоління.

 

Семінар – тренінг: “Принципи дружнього підходу  при наданні медичної допомоги підліткам та молоді” Семінар – тренінг: “Принципи дружнього підходу  при наданні медичної допомоги підліткам та молоді”Семінар – тренінг: “Принципи дружнього підходу  при наданні медичної допомоги підліткам та молоді”Семінар – тренінг: “Принципи дружнього підходу  при наданні медичної допомоги підліткам та молоді”