Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Август 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Архіви
Июль 2018 (11)
Июнь 2018 (20)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (26)
Март 2018 (37)
Февраль 2018 (24)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіОчільник області провів нараду з керівниками закладів охорони здоров’я

Очільник області провів нараду з керівниками закладів охорони здоров’я4 серпня в конференц-залі обласної клінічної лікарні відбулася апаратна нарада за участю голови Сумської облдержадміністрації Володимира Шульги. На нараді було розглянуто стан виконавської і фінансової дисципліни у лікувально-профілактичних закладах, підготовку медичних закладів до роботи в осінньо-зимовий період та виконання Закону України "Про звернення громадян”. На захід були запрошені керівники усіх медичних закладів області.


Розпочав нараду начальник управління охорони здоровя облдержадміністрації Сергій Бутенко. Триває третя хвиля мобілізації, у якій важливу роль відіграють лікарі, проводячи медичний огляд військовозобов’язаних, - зазначив Сергій Бутенко. Головний медик області повідомив, що через припинення газопостачання Російською Федерацією слід звернути особливу увагу на утеплення лікувальних закладів та перехід на альтенативні види палива.


Очільник області Володимир Шульга наголосив на відповідальності лікарів під час медичних оглядів осіб, які підлягають мобілізації, а також наголосив на неприпустимості практики необґрунтованої видачі листків непрацездатності. Володимир Шульга запевнив присутніх, що влада робить усе можливе задля того, щоб область у звичному режимі розпочала опалювальний сезон. Голова обласної адміністрації звернувся також до керівників лікувальних закладів терміново проаналізувати проблемні питання у підпорядкованих закладах і вжити негайних заходів для їх усунення.


Сергій Бутенко наголосив, що лікувальні заклади працюють у штатному режимі, зазначені питання знаходяться на його особистому контролі. Також необхідну увагу управління охорони здоров’я облдержадміністрації приділяє зверненням громадян.


У ході апаратної наради відбувся діалог між лікарями та головою облдержадміністрації. Кожен бажаючий мав можливість поставити питання і отримати вичерпні відповіді від посадовця. За результатами проведеної наради було підготовлене протокольне доручення, яке містить конкретні завдання для вирішення розглянутих питань.

 

Очільник області провів нараду з керівниками закладів охорони здоров’я
Очільник області провів нараду з керівниками закладів охорони здоров’я
Очільник області провів нараду з керівниками закладів охорони здоров’я
Очільник області провів нараду з керівниками закладів охорони здоров’я