Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Июль 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви
Июль 2018 (11)
Июнь 2018 (20)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (26)
Март 2018 (37)
Февраль 2018 (24)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіАктуальні питання контролю якості лабораторної служби

Актуальні питання контролю  якості лабораторної служби

Нещодавно, згідно плану основних організаційних заходів управління охорони здоров’я на 2014 рік та з метою контролю виконання нормативних документів по лабораторній діагностиці, на базі комунального закладу "Сумська обласна клінічна лікарня” проведена обласна конференція із завідуючими та фахівцями клініко-діагностичних лабораторій лікувально-профілактичних закладів області. Тема конференції: "Актуальні питання з контролю якості лабораторної служби”.


Із словами привітання до присутніх звернулася обласний спеціаліст з клінічної лабораторної діагностики, кандидат медичних наук Ірина Медведєва. У своєму виступі Ірина Михайлівна досить детально поінформувала завідуючих клініко-діагностичних лабораторій ЛПЗ про необхідність вдосконалення системи якості лабораторних досліджень, згідно установ нормативних документів МОЗ України, прийнятих на республіканській конференції лікарів-лаборантів, що відбулася 3-5 березня у Києві.


Про результати проведення якості контролю в лабораторній діагностиці лікувально-профілактичних закладів області в 2013 році та в І півріччі 2014 року розповіла присутнім лікар-лаборант клініко-діагностичної лабораторії обласної клінічної лікарні Ольга Жук.

Лікар-лаборант клініко-діагностичної лабораторії обласної лікарні Юлія Дегтяренко поінформувала присутніх про використання індикаторів якості на преаналітичному етапі лабораторних досліджень. Про контроль якості за проведенням лабораторних визначень при діагностиці аутоімунних захворювань розповіла лікар-лаборант обласної лікарні Алла Тихонова.


Бактеріолог Сумського обласного протитуберкульозного диспансеру Людмила Ходун поінформувала присутніх про систему контролю якості лабораторної діагностики туберкульозу.


В ході проведення конференції перед присутніми також виступили і поділилися практичним досвідом й інші фахівці обласної клінічної лікарні, міських та районних лікувально-профілактичних закладів. Загалом, конференція пройшла в діловій, творчій атмосфері, налаштувала лікарів-лаборантів на подальшу професійну діяльність, важливу для медицини і фізичного здоров’я населення.

 

 


Актуальні питання контролю  якості лабораторної служби
Актуальні питання контролю  якості лабораторної служби