Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Июнь 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви
Июль 2018 (11)
Июнь 2018 (20)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (26)
Март 2018 (37)
Февраль 2018 (24)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіОбмін досвідом по програмі “Здоров’я жінок України”

Обмін досвідом по програмі  “Здоров’я жінок України”З метою обміну досвідом по реалізації Програми "Здоров’я жінок України” лікувальні заклади м. Суми відвідали колеги з сусідньої Чернігівської області. У складі прибулої делегації – головний акушер-гінеколог, завідуючий обласним центром планування сім’ї та районні акушери-гінекологи Чернігівської області.


У ході візиту лікарі Чернігівщини ознайомилися з діяльністю обласного перинатального центру, пологового будинку №1 м.Суми та "Клініки, дружньої до молоді”, вивчали їх досвід впровадження безпечного материнства, удосконалення системи планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я населення. Адже сумські лікарі за період дії програми з охорони репродуктивного здоров’я та планування сім’ї досягли певних успіхів за низкою показників. Серед позитивних здобутків слід відмітити зменшення поширеності ускладнень при вагітності та пологах, зниження захворюваності новонароджених, зниження материнської смертності покращення рівня перинатальної допомоги. Покращилася частота використання сучасних методів контрацепції, внаслідок чого значно зменшилась кількість абортів.


В області успішно діє мережа "Клінік, дружніх до молоді”, де відбувається анонімне і безкоштовне обстеження дітей і підлітків, зокрема, на ВІЛ-інфекцію. Співробітники клінік проводять успішну профілактичну роботу по запобіганню захворювань, що передаються статевим шляхом, інформують молодь про безпечну статеву поведінку та переваги здорового способу життя. У клініці можна отримати кваліфіковане обстеження і лікування лікарів (гінеколога, дерматолога, уролога), а також поспілкуватися з психологом.


Під час зустрічі та обміну досвідом з гостями спілкувалися заступник начальника управління охорони здоров’я Світлана Кривцун, головний терапевт Інесса Савенко та головний акушер-гінеколог Вікторія Краснокутська. По закінченні зустрічі лікарі Чернігівщини щиро подякували своїм колегам – сумчанам за їх професіоналізм, за відверте й доброзичливе спілкування, за набутий досвід, який вони отримали в ході дружнього візиту.

 

Обмін досвідом по програмі  “Здоров’я жінок України”
Обмін досвідом по програмі  “Здоров’я жінок України”
Обмін досвідом по програмі  “Здоров’я жінок України”