Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Май 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви
Июль 2018 (14)
Июнь 2018 (20)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (26)
Март 2018 (37)
Февраль 2018 (24)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіПрофесія за покликом серця

Професія за покликом серцяНачальник управління охорони здоров’я Сергій Бутенко взяв участь в обласній конференції з питань розвитку медсестринства, яка відбулася 20 травня на базі Глухівського медичного коледжу.

 

На конференцію завітали головні медичні сестри лікувально-профілактичних закладів області, заступники головних лікарів з медсестринства, представники місцевої влади, центральної районної лікарні, районної профспілкової організації працівників охорони здоров’я, обласної організації Товариства Червоного Хреста України, навчальних медичних закладів та інші.

 

Щорічна зустріч була присвячена Міжнародному дню медичної сестри. Відтак з нагоди професійного свята начальник управління привітав усіх молодших медичних працівників області та вручив кращим представникам подяки управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

 

«Не можна уявити собі жодного лікувального закладу без медичної сестри. У системі охорони здоров’я ця професія є особливо важливою, відповідальною та нелегкою. Від вправності медичної сестри, її професійності, точного виконання усіх дій залежить результат лікування і відповідно життя пацієнта. Хочу подякувати усім медичним сестрам Сумщини за сумлінну працю, самовіддане служіння людям, милосердя, чуйність та доброту», - сказав Сергій Бутенко у вітальному слові.

 

Грамоти Асоціації молодших медичних працівників Сумської області вручила голова організації, головний позаштатний спеціаліст з медсестринства Любов Приходько. На її переконання, професія медичної сестри – це справжнє мистецтво, яке рятує життя людей, повертає здоров’я, дарує віру та надію, впевненість у завтрашньому дні. Кращі медсестри області були відзначені і грамотами обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я.          

                                                                                                          

У ході конференції прозвучала доповідь щодо впровадження локальних протоколів з догляду за пацієнтом на виконання основних процедур та маніпуляцій як однієї зі складових державної політики в області забезпечення якості медичних послуг. Крім того, учасникам зустрічі презентували проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнтів» у лікувально-профілактичних закладах. 

 

Професія за покликом серця
Професія за покликом серця
Професія за покликом серця
Професія за покликом серця
Професія за покликом серця
Професія за покликом серця
Професія за покликом серця