Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Май 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви
Июль 2018 (11)
Июнь 2018 (20)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (26)
Март 2018 (37)
Февраль 2018 (24)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіТуберкульоз та ВІЛ/СНІД - актуальна проблема суспільства та системи охорони здоров’я

Туберкульоз та ВІЛ/СНІД - актуальна проблема суспільства та системи охорони здоров’я30 квітня начальник управління охорони здоров’я Сергій Бутенко взяв участь в обговоренні Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю щодо покращення взаємодії управління, закладів охорони здоров’я та неурядових громадських організацій у сфері протидії поширення туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в Сумській області.


Круглий стіл пройшов на базі обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру за участі головного лікаря закладу-організатора Леоніда Бондаренка, головного лікаря обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом Володимира Бутенка, голови обласної громадської організації «Клуб «Шанс» Олексія Загребельного та представника Благодійного Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» в Сумській області Ігоря Федоренка.


Необхідність створення і підписання меморандуму, за словами Леоніда Бондаренка, виникла внаслідок усвідомлення небезпечної ситуації з епідеміями туберкульозу та ВІЛ/СНІДу, що склалася в Україні, на Сумщині зокрема. «Головна мета цього документу полягає у тому, щоб досягти позитивного результату у протидії поширення туберкульозу та ВІЛ/СНІДу, особливо серед соціальних груп підвищеного ризику захворювання. Ми запланували такі заходи, які реально можна втілити в життя задля своєчасного виявлення, ранньої діагностики, лікування та профілактики цих хвороб», - констатував Леонід Бондаренко.


На думку начальника управління Сергія Бутенка, проблема захворюваності на туберкульоз та СНІД потребує особливої уваги. «Взяти під контроль та обмежити поширення ВІЛ-інфекції та туберкульозу в Сумській області можливо лише у результаті спільних дій органів влади, лікувальних закладів, міжнародних донорських, громадських та благодійних організацій. Розроблений меморандум залишиться відкритим для приєднання інших учасників», - зазначив начальник управління.


У ході зустрічі присутні детально проаналізували показники захворюваності населення області на туберкульоз за I квартал 2014 року у порівнянні з аналогічним періодом 2013 року та показники проведення протитуберкульозної роботи у розрізі районів за поточний рік. Активно обговорювалися і зобов’язання кожної зі сторін та очікувані результати.


За підсумками проведення круглого столу до меморандуму будуть внесені необхідні зміни та доповнення, після чого, у найближчий час, заплановано підписання документа його учасниками.

 

Туберкульоз та ВІЛ/СНІД - актуальна проблема суспільства та системи охорони здоров’я
Туберкульоз та ВІЛ/СНІД - актуальна проблема суспільства та системи охорони здоров’я
Туберкульоз та ВІЛ/СНІД - актуальна проблема суспільства та системи охорони здоров’я
Туберкульоз та ВІЛ/СНІД - актуальна проблема суспільства та системи охорони здоров’я
Туберкульоз та ВІЛ/СНІД - актуальна проблема суспільства та системи охорони здоров’я