Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Июль 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви
Июль 2018 (11)
Июнь 2018 (20)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (26)
Март 2018 (37)
Февраль 2018 (24)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіІнфекційний контроль на захист пацієнтів

Інфекційний контроль на захист пацієнтівВ обласній інфекційній клінічній лікарні ім. З.Й. Красовицького відкритий новий сучасний діагностичний бокс для хворих на ВІЛ/СНІД з туберкульозом.

 

Громадська організація «Клуб «Шанс» разом з обласною інфекційною лікарнею виграли грантовий проект «Технічна допомога для створення діагностичних боксів із дотриманням вимог інфекційного контролю». Відтак протягом травня-червня нинішнього року за рахунок інвестицій міжнародних благодійних організацій у лікарні тривав капітальний ремонт та облаштування боксу. На сьогодні відремонтоване приміщення цілком відповідає сучасним вимогам щодо дотримання інфекційного контролю в закладах охорони здоров’я. 


Потреба у діагностичному боксі для хворих на ВІЛ/СНІД, враховуючи стан імунної системи цих пацієнтів, ґрунтується на дотриманні санітарно-протиепідемічних умов при проведенні діагностичних і лікувальних заходів та виключенні небезпеки, яку можуть створити для даного контингенту інші пацієнти та медичний персонал. Крім того, хворі на ВІЛ/СНІД, які потребують госпіталізації, мають бути обстежені на туберкульоз безпосередньо в обласній інфекційній клінічній лікарні – базовому закладі з надання стаціонарної медичної допомоги хворим на ВІЛ/СНІД у регіоні.

 

За словами начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петра Павлюка, потреба у новому діагностичному боксі для хворих на ВІЛ/СНІД існувала давно і на сьогодні вона успішно вирішена. «Наявність такого сучасного боксу забезпечить необхідні санітарно-протиепідемічні умови при проведенні діагностичних та лікувальних заходів, дозволить попередити поширення інфекційних захворювань та значно зменшити ризик перехресного інфікування хворих. Переконаний, що створення належних умов прискорить одужання пацієнтів», – підкреслив Петро Павлюк.

 

Керівник обласної громадської організації «Клуб «Шанс» Олексій Загребельний зазначив, що люди, які живуть з ВІЛ/СНІДом, відтепер матимуть змогу отримувати якісне лікування в сучасних умовах.

На завершальному етапі нині знаходяться і ремонтні роботи в кабінеті контрольованого лікування туберкульозу в диспансерному відділенні обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру. А вже наступного місяця розпочнуться роботи зі створення та обладнання кабінетів замісної підтримувальної терапії в Охтирській центральній районній лікарні та першій обласній спеціалізованій лікарні міста Ромни. Фінансова підтримка цим закладам охорони здоровя буде надана МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

Інфекційний контроль на захист пацієнтівІнфекційний контроль на захист пацієнтів
Інфекційний контроль на захист пацієнтівІнфекційний контроль на захист пацієнтів

Інфекційний контроль на захист пацієнтів