Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Июль 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви
Июль 2018 (14)
Июнь 2018 (20)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (26)
Март 2018 (37)
Февраль 2018 (24)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіНа варті здоров’я ветеранів

На варті здоров’я ветеранівОбласний клінічний госпіталь для інвалідів Вітчизняної війни відзначив своє 30-річчя.


Госпіталь є базовим сучасним закладом з організації та надання медичної допомоги учасникам та інвалідам війни, учасникам бойових дій, локальних конфліктів та іншим особам на Сумщині. У ньому створена потужна матеріально-технічна база, оснащена новітнім медичним обладнанням, працює колектив висококваліфікованих та досвідчених фахівців. За роки існування закладу проліковано майже 110 тисяч осіб, щорічно проходять лікування понад 4,5 тисяч ветеранів. Ліжковий фонд складає 230 ліжок.


На урочистості з нагоди ювілейної дати до госпіталю завітало чимало запрошених гостей. Від імені керівництва управління охорони здоров’я облдержадміністрації колектив лікувального закладу привітала перший заступник начальника управління Надія Лисенко. Вона підкреслила особливість закладу та чуйність, душевність людей, які працюють у ньому. «Обласна державна адміністрація та управління охорони здоров’я приділяє значну увагу ветеранському контингенту і намагається зробити усе можливе, аби наші ветерани почували себе затишно й комфортно, отримували сучасну медичну допомогу, повноцінне харчування, мали покращені умови перебування», – зауважила Надія Андріївна. За багаторічну сумлінну працю та професіоналізм перший заступник вручила кращим співробітникам госпіталю почесні грамоти голови облдержадміністрації, обласної ради та управління охорони здоров’я.


Теплі слова на адресу керівництва та персоналу госпіталю були висловлені представниками міської та обласної організації ветеранів, обкому профспілки медичних працівників. Кращі працівники отримали почесні відзнаки та квіти.

 

Начальник госпіталю В’ячеслав Пилипенко висловив щиру подяку всьому колективу, який протягом багатьох років самовіддано та чесно працює заради єдиної мети – надання кваліфікованої та якісної допомоги ветеранам війни. Окрема подяка прозвучала керівництву області, управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації, обласним і міським ветеранським та профспілковим

організаціям, зокрема правлінню ПАТ «Сумихімпром», за суттєву підтримку, пріоритетну увагу до закладу та багаторічну плідну працю у справі надання медичної допомоги ветеранам війни області.

 

Яскравим підсумком урочистостей став святковий концерт для усіх присутніх, підготовлений творчим колективом Палацу культури «Хімік».

 

На варті здоров’я ветеранівНа варті здоров’я ветеранів
На варті здоров’я ветеранівНа варті здоров’я ветеранів
На варті здоров’я ветеранів