Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Апрель 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви
Июль 2018 (11)
Июнь 2018 (20)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (26)
Март 2018 (37)
Февраль 2018 (24)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіДіалог із Міністром

Діалог із Міністром15 квітня пройшла загальноукраїнська відеоконференція «Запитай Міністра», присвячена розбудові мережі перинатальних центрів та розвитку дитячої кардіохірургії. Участь у заході взяли заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Світлана Кривцун, головний неонатолог Людмила Юсюк, в.о. головного педіатра Наталія Спічакова, головний акушер-гінеколог Вікторія Краснокутська та провідні спеціалісти акушерсько-педіатричної служби області.


За допомогою відеозв'язку Міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова спілкувалася з медичними працівниками та пацієнтами перинатальних центрів, пологових будинків, дитячих лікувальних закладів кардіологічного спрямування з усіх областей України. За словами Міністра, допомога вагітним, породіллям, новонародженим є пріоритетним завданням у напрямку охорони материнства та дитинства. «Україна – перша у світі держава, яка впровадила клінічний протокол ведення вагітності і пологів у матерів зі встановленим на УЗД вродженим пороком серця у плода. Наразі у країні функціонує 9 перинатальних центрів, які мають високий кадровий потенціал, якісне медикаментозне забезпечення та сучасну матеріально-технічну базу. Існують і дві ключові проблеми – кадрове забезпечення та фінансування вже діючих перинатальних закладів», – зазначила Міністр.

 

Представники регіонів ставили актуальні питання Міністру, зокрема мова йшла про надання спеціалізованої допомоги у столиці вагітним при діагностуванні вроджених вад серця плоду, щеплення новонароджених дітей, симуляційні центри, систему підготовки кадрів для перинатальних центрів, медикаментозний супровід, співпрацю з міжнародними організаціями тощо.

 

Наприкінці зустрічі Міністр констатувала зниження рівня малюкової та материнської смертності у державі та закликала удосконалювати роботу на місцях і підвищувати кваліфікацію лікарів та середнього медичного персоналу.