Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Февраль 2013    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
Архіви
Июль 2018 (12)
Июнь 2018 (20)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (26)
Март 2018 (37)
Февраль 2018 (24)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіІмпортери лікарських засобів готові до впровадження ліцензування імпорту лікарських засобів

Імпортери лікарських засобів готові до впровадження ліцензування імпорту лікарських засобівВ Державній службі України з лікарських засобів відбулася нарада за участі першої десятки імпортерів ліків, представників провідних виробників іноземних ліків та професійних громадських організацій.


До присутніх була доведена інформація щодо порядку отримання ліцензії на імпорт лікарських засобів. Був представлений пакет документів, який необхідно надавати для отримання відповідної ліцензії.


Зокрема, для отримання ліцензії імпортер повинен буде надати заяву, проект якої був представлений на нараді, та перелік лікарських засобів, які ввозитимуться імпортером. Такий само перелік має бути наведений у додатку до ліцензії на імпорт. Держлікслужба України розглядатиме ці документи у строк до 10 днів і видаватиме ліцензію на імпорт. Держлікслужба України, як орган ліцензування, запевнила, що працюватиме у вихідні дні 2 та 3 березня 2013 року для якнайшвидшого відпрацювання заяв та видачі ліцензії з імпорту лікарських засобів у найкоротші терміни. Провідні дистриб’ютори отримають ці ліцензії у перші ж дні березня, зазначили в Держлікслужбі України.


Імпорт одного й того ж торгівельного найменування лікарського засобу зможуть одночасно декілька ліцензіатів. Таким чином, одержання ліцензії не призведе до появи монопольного права певного імпортера на імпорт конкретного лікарського засобу.


В процесі обговорення імпортери заявили, що процедура ліцензування імпорту ліків для них цілком зрозуміла та прийнятна, оскільки вона вже досить давно працює на території Європейського Союзу, а питання отримання цієї ліцензії в Державній службі України з лікарських засобів за спрощеним порядком – лише на підставі виключно заяви – цілком зрозуміла та проста. Тому вони не мають сумнівів в тому, що усі імпортери лікарських засобів, хто подасть заяву з переліком тих ліків, які він планує ввозити на територію України, отримають цю ліцензію.
Провідні імпортери ліків проінформували про те, що вони мають на своїх складах запаси ліків на 3-4 місяці, і країна буде цілком забезпечена ліками іноземного виробництва.


Нагадаємо, що п’ять провідних національних дистриб’юторів забезпечують постачання 90% ліків до аптечних та лікувальних закладів України.


Прес-служба Держлікслужби України