Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Декабрь 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви
Июль 2018 (14)
Июнь 2018 (20)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (26)
Март 2018 (37)
Февраль 2018 (24)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіПрофілактика інфекційних хвороб – мета медиків та науковців Сумщини
Профілактика інфекційних хвороб –  мета медиків та науковців Сумщини28 листопада відбулася обласна науково-практична конференція «Інфекції дихальних шляхів. Сучасний погляд на проблему».

  

Конференція була організована управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації, обласною інфекційною клінічною лікарнею ім. З.Й. Красовицького та Сумським державним університетом. У форумі взяли участь більше 200 фахівців різних спеціальностей з усієї області − інфекціоністи, терапевти, педіатри, лікарі загальної практики сімейної медицини, організатори охорони здоров’я, спеціалісти профілактичної медицини, науковці, викладачі медичних училищ та інші.

 

Конференцію відкрила обласний інфекціоніст Ірина ТРОЦЬКА, яка відмітила поширення інфекційних хвороб у світі, особливо грипу та гострих респіраторних захворювань, їх впливу на соціально-економічне життя країни, здоров'я і тривалість життя людей. «Найближчим часом очікується поступовий підйом захворюваності на грип та ГРВІ, в епідемічний період 2012-2013 років кількість захворювань збільшиться у порівнянні з минулим роком. До того ж, прогнозується поява нових штамів грипу – A/H3N2 (Вікторія) та В (Вісконсін)», − зазначила обласний інфекціоніст.

 

Учасників конференції привітав і голова Асоціації інфекціоністів Сумщини, завідувач кафедри інфекційних хвороб СумДУ, д. мед. н., професор Микола ЧЕМИЧ. У своїй доповіді він акцентував увагу присутніх на сучасних підходах до лікування хворих на грип, адекватності вибору противірусної терапії, недоцільності застосування антибіотиків при відсутності ускладнень з першого дня захворювання, призначення без показань противірусних та протигрибкових препаратів.


Інформативними були доповіді асистента кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією СумДУ, к. мед. н. Ніни МАЛИШ, присвячена епідеміологічним аспектам грипу та ГРВІ на сучасному етапі, доцента кафедри інфекційних хвороб СумДУ, к. мед. н. Ніни ІЛЬЇНОЇ щодо результатів аналізу помилок у лікуванні грипу та ГРВІ, доцента кафедри педіатрії післядипломної освіти з курсами пропедевтики педіатрії і дитячих інфекцій СумДУ, к. мед. н. Тетяни БИНДИ, яка зупинилася на особливостях лікування ГРВІ у дітей. Значна кількість доповідей стосувалася різноманітних аспектів діагностики та лікування ускладнених форм грипу та ГРВІ. У ході обговорення звучали конкретні пропозиції щодо вдосконалення зазначених питань.

  

Учасники конференції отримали цінну інформацію щодо лікування та профілактики грипу, обмінялися досвідом та новими ідеями зі своїми колегами.Профілактика інфекційних хвороб –  мета медиків та науковців Сумщини

 

Керівництвом управління охорони здоров'я облдержадміністрації та обласної санітарно-епідеміологічної станції проводиться достатній обсяг організаційної роботи для ефективної діяльності медичної мережі в умовах епідемічного зростання захворюваності на грип та ГРВІ. В області створена та функціонує достатньо ефективна система надання медичної допомоги хворим з інфекційною та паразитарною патологією.