Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Ноябрь 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Архіви
Июль 2018 (11)
Июнь 2018 (20)
Май 2018 (21)
Апрель 2018 (26)
Март 2018 (37)
Февраль 2018 (24)

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіМедична допомога жінкам

Медична допомога жінкамВ обласній дитячій клінічній лікарні відбулося чергове заняття обласної школи організаторів охорони здоров’я. Тема заняття: «Актуальні питання надання медичної допомоги жінкам репродуктивного віку, вагітним, роділлям та породіллям з екстрагенітальною патологією». На зустріч були запрошені головні спеціалісти управління охорони здоров’я, головні лікарі, заступники головних лікарів з дитинства та пологової допомоги жінкам, лікарі-педіатри, акушери-гінекологи районних, міських та обласних лікувальних закладів.


Зі вступним словом перед присутніми виступила перший заступник начальника управління охорони здоровя Надія ЛИСЕНКО. Вона відмітила, що організація медичної допомоги у сфері репродуктивного здоров’я, надання медичної допомоги вагітним, роділлям та породіллям є загальнонаціональним пріоритетом. Одним із важливих програмних документів став Національний проект "Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства, який передбачає покращення якості перинатальної допомоги. Втілення цього проекту дасть змогу створити умови для безпечного материнства, підвищити народжуваність, знизити рівень материнської та малюкової смертності, покращити репродуктивне здоровя населення. Основним шляхом реалізації Національного проекту є створення регіональних перинатальних центрів ІІІ рівня, їх реконструкція і технічне переоснащення, дооснащення інноваційними технологіями та сучасним обладнанням.


Медична допомога жінкамСтворення обласного перинатального центру ІІІ рівня (з розрахунку один перинатальний центр на 10 тис. пологів) планується і в місті Суми. У сучасному перинатальному центрі будуть народжувати вагітні високого ризику, з важкою екстрагенітальною патологією. Одночасно у медичному центрі буде надаватися спеціалізована допомога гінекологічним хворим та новонародженим. Управління охорони здоров’я передбачило усі заходи, які забезпечать необхідною медичною допомогою породіллям на первинному та вторинному рівнях (у поліклініках та стаціонарах центральних районних лікарень), консультативну планову допомогу (виїзд фахових спеціалістів у райони та госпіталізація хворих у стаціонари обласного центру) та екстрену допомогу через обласний центр екстреної медичної допомоги.


Підсумовуючи вищесказане, слід додати: на черговому занятті школи організаторів охорони здоров’я присутні були ознайомлені з новими науковими розробками в галузі медицини, зокрема, у питаннях лікарської допомоги вагітним, роділлям та породіллям при можливих екстрагенітальних патологіях.