Офіційний сайт управління охорони здоров'я Сумської ОДА

Розділи сайту
Календар
«    Октябрь 2012    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Архіви

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією


Опитування

Чи вважаєте Ви за потрібне щорічно проходити медичний огляд?
Так, це допоможе зберегти моє здоров'я
Ні, мені це не потрібно
Ще не визначився
Хмара тегів
Популярне
build_links(); ?>
Кориснi посиланняДля громадян, що змушені покинути свої оселіГЛУХІВСЬКЕ МЕДИЧНЕ УЧИЛИЩЕ

                                                                                        Інформацію оновлено 22.06.2018 

Глухівське медичне училище – вищий навчальний заклад І рівня акредитації, який проводить підготовку спеціалістів за денною формою навчання і здійснює освітню діяльність, пов`язану зі здобуттям вищої освіти за спеціальностями освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст». Училище готує фахівців за спеціальностями «Сестринська справа» та «Лікувальна справа».

 

У медичному училищі створені всі умови для навчання, відпочинку й особистісного розвитку студентів: повноцінний навчально-виховний процес здійснюється талановитим, творчим колективом викладачів та відбувається у 24 сучасно обладнаних кабінетах та лабораторіях, двох комп’ютерних класах, оснащених технікою нового покоління, з виходом до мережі Інтернет, відеокласах. До послуг студентів та викладачів сучасна комп’ютерна техніка, що дає можливість створювати власними силами нові навчальні відеофільми, комп`ютерні програми, навчальні посібники, методичні матеріали, працювати над різноманітними освітніми проектами.

 

Медичне училище має власну розвинену спортивну базу: спортивну залу площею 150 кв. м, спортивні майданчики для волейболу, баскетболу, тренажерну кімнату в гуртожитку та тренажерний зал. Працюють різні спортивні секції: баскетбольна, волейбольна, настільного тенісу, легкої атлетики, атлетичної гімнастики.

У медичному училищі функціонує актова зала на 200 посадових місць, яка оснащена музичним обладнанням і використовується для організації дозвілля та формування гармонійного розвитку студентів.


Поруч із навчальним корпусом розташований гуртожиток, який повністю відповідає сучасним вимогам. Іногородні студенти забезпечені ним на 100%. Гуртожиток розрахований на 232 місця і має всі умови для проживання і підготовки до занять, є кімната самопідготовки, бібліотека, обладнана комп`ютерною технікою, підключеною до мережі Інтернет, телевізійна кімната та кімнати побуту.

 

До послуг студентів – бібліотека з читальною залою на 30 місць та книжковим фондом близько 17 тис. примірників. Бібліотека училища підтримує ділові зв`язки з обласною науково-медичною бібліотекою, бібліотеками міста, медичних училищ області. Книжковий фонд бібліотеки постійно поповнюється.

Пріоритетне значення у змісті підготовки молодших спеціалістів займає практичне навчання. Виробнича та переддипломна практики студентів проводиться на базах, які розміщені поруч із навчальним корпусом медичного училища.

 

Адміністрацією, педагогічним колективом училища проводиться належна робота з питань випуску, працевлаштування та адаптації випускників. З центральними районними лікарнями Сумської області укладені договори на підготовку фахівців. У відповідності з цим здійснюється розподіл випускників на роботу за участю представників Управління охорони здоров`я Сумської обласної державної адміністрації та головних лікарів. Працевлаштування випускників – 100%.

 

Багато з них продовжує своє навчання у вищих навчальних закладах ІІІ-IV рівнів акредитації, працюють завідувачами відділень та лікарями, викладачами у стінах рідного училища, медичними сестрами, фельдшерами швидкої допомоги, чесно і сумлінно виконуючи свій професійний обов’язок та примножуючи славу рідної alma mater. 

 

Директор – Коняєва Ганна Іванівна


Адреса:41400, м. Глухів, вул. Вознесенська, 1 


Е-mall:glmed@sm.ukrtel.net 


Телефони:(05444) 2-35-58


Офіційний сайт:http://www.glmed.org.ua